Ana sayfa > Hakkımızda

Hakkımızda

İletişim bilgileri

 • Suzhou Jingli Hidrojen Üretim Ekipmanları Co, Ltd
 • EKLE: No.16, Fengjin Yolu, Wuzhong Bölgesi, Suzhou, Jiangsu, Eyaleti,
 • Çin
 • Suzhou Jingli Hidrojen Üretim Ekipmanları Co, Ltd (SJH) 1993 yılında, Wuzhong Dist., Suzhou, Jiangsu eyaletinde kurulmuştur. Su elektroliz hidrojen jeneratörü ve hidrojen arıtma ekipmanları için bilimsel araştırma ve üretim üzerine odaklanan bir yüksek teknoloji grubu kuruluştur. SJH şu anda profesyonel teknisyenlerin yüzde 40'ı dahil olmak üzere 180'den fazla kişiyi istihdam etmektedir.


  2017 yılında, SJH Jiangsu İl Bilim ve Teknoloji Bürosu tarafından "Su Elektroliz Hidrojen Üretim Ekipmanı Jiangsu Mühendislik ve Teknoloji Araştırma Merkezi" ödülüne layık görülmüştür. 2m³ / h'den 1000m³ / sa kapasiteye sahip su elektroliz hidrojen jeneratörler geliştirdik.


  SJH, 1995'in başlarında, mikrobilgisayarın kontrol ettiği büyük ölçekli bir hidrojen jeneratörü için 200m³ / s en büyük kapasiteyi başarıyla geliştirdi ve "Top China" unvanını kazandı. 2005 yılında, daha büyük bir model 375m³ / h başarıyla geliştirildi. Dahası, dünyanın en büyük 1000m³ / h kapasiteli tek bir hidrojen jeneratörü ünitesi 2017 yılında başarılı bir şekilde geliştirilmiş ve kullanıcıya ulaştırılmıştır.


  Şu anda, SJH, dünyanın lider seviyesinde olan 1500m³ / h hidrojen jeneratörü üretim kapasitesine sahiptir. Büyük çapta hidrojen geri kazanımı ve arıtma ekipmanı (arıtma kapasitesi 100-8000m³ / h), yurt içinde ve yurtdışında onlarca işletme tarafından başarıyla kullanılmakta, büyük oranda hidrojen tasarrufu sağlamakta ve enerji tüketimi, egzoz gazı ve sera gazı emisyonlarını azaltmaktadır . Doğal çevreyi koruyarak işletmelerin üretim maliyetlerinin azaltılması ve kullanıcılar tarafından iyi karşılanması.


  Şirketin güçlü teknik gücü ve birinci sınıf ürün kalitesi var. Uzun bir süredir hidrojen jeneratörleri ve ilgili gaz ekipmanlarının geliştirilmesi, yönetimi ve üretimi ile ilgilenen çok sayıda teknik uzman ve yönetim kadrosuna sahiptir. Ürünler ayrıca Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, Belarus, Filipinler, Kore, Endonezya, İran, Hindistan ve Bangladeş, Türkiye, Güney Afrika ve "Kemer ve Yol" boyunca 30'dan fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir. Şimdiye kadar binlerce ekipman müşterilere başarıyla teslim edildi.


  SJH, sürekli bilimsel ve teknolojik yeniliklere devam etmekte, Ar-Ge yatırımlarını artırmakta ve özellikle enerji tüketimini azaltmak için ürünlerin kapsamlı performanslarını sürekli olarak iyileştirmekte ve yeni enerji ve enerji tasarrufu ve emisyon azaltımının geliştirilmesi için ulusal stratejik ihtiyaçları karşılamaktadır. . SJH'nin öncülüğünde hazırlanan Ulusal Zorunlu Standart “Su Elektroliz Sistemi için Enerji Verimliliği Limit Değeri ve Enerji Verimliliği Sınıfı” (GB32311-2015), resmi olarak 1 Ocak 2017'de uygulamaya konmuştur. Ayrıca, çok sayıda Hidrojen enerjisi için ulusal standartlar.


  Şirketin "Feichi-SJH" hidrojenasyon istasyonuna katılımı, 2008 Pekin Olimpiyat Oyunları için hizmet verdi. Mükemmel performansa sahip bir dizi hidrojen jeneratörü sağlayarak "973" ulusal araştırma programı "Rüzgar Enerjisinin Büyük Ölçekli Hidrojen Üretimi" ne katılıyoruz.


  Şirket tarafından geliştirilen yeni yüksek verimli su elektroliz hidrojen jeneratörü 2017 yılında Halk Cumhuriyeti Çin Sanayi ve Enformasyon Teknolojisi (MIIT) tarafından "Ulusal Endüstriyel Enerji Tasarruf Teknik Ekipman Önerisi Kataloğu" nda listelenmiş ve yeni girmiştir. enerji alanı Şu anda, hidrojen enerji yakıt hücresi araçlarının iki yerli hidrojen istasyonu tarafından kullanılmıştır.


  Şimdi, SJH daha fazla güç ve daha fazla yatırımla hidrojen enerjisi için yeni enerji alanına giriyor ve böylece Çin'in yeni enerji sektörüne ve enerji tasarrufu ve emisyon azaltımına daha fazla katkı sağlıyor.