Ana sayfa > Haberler > İçerik

Ürün kategorisi

İletişim bilgileri

 • Suzhou Jingli Hidrojen Üretim Ekipmanları Co, Ltd
 • EKLE: No.16, Fengjin Yolu, Wuzhong Bölgesi, Suzhou, Jiangsu, Eyaleti,
 • Çin
 • Su Elektroliziyle Hidrojen Üretiminin Yeni Nesil Teknolojisine İlişkin Ortak Çalışmalar
  Sep 06, 2018

  31 Ağustos 2018'de Suzhou Jingli Hidrojen Üretim Cihazları Ltd. Şti., Şirket başkanı Zhang Bihang liderliğindeki heyet, Çin Bilim Akademisi Dalian Kimya Fiziği Enstitüsü'nü ziyaret etti. Her iki taraf da “hidrojen üretiminin yeni nesil teknolojisinin su elektroliziyle işbirliği anlaşmaları” imzaladı.


  Toplantıya akademisyen Li Can, müdür yardımcısı Cai Rui ve Güneş Enerjisi Bölümü'nden araştırmacılar ve teknisyenler de dahil olmak üzere 50'den fazla kişi katıldı. Bay Cai Rui, Dalian Enstitüsü'nün akademisyen Li Can'ın liderliğindeki teknik ekibi, yeni nesil katalitik su elektroliz teknolojisi geliştirmek için SJH ile işbirliği yapmasını desteklediğini söyledi.


  Tartışma sırasında, iki taraf, özellikle büyük ölçekli uygulamalarda, hidrojen üretiminde alkali su elektrolizinin avantajlarını ve yenilenebilir enerjinin dönüşümünü analiz etti. Akademisyen Li, her iki tarafın da, yeni nesil hidrojen üretim teknolojisini, gösteri projesinde su elektrolizinin katalizinde, dünya standartlarında enerji verimliliği seviyesinde yarattığını ve yeni bir sayfa açıp geliştirdiğini söyledi. yenilenebilir enerji.


  微信图片_20180906151637.jpg