Ana sayfa > Hakkımızda > Kurumsal Profil

Kurumsal Profil

İletişim bilgileri

 • Suzhou Jingli Hidrojen Üretim Ekipmanları Co, Ltd
 • EKLE: No.16, Fengjin Yolu, Wuzhong Bölgesi, Suzhou, Jiangsu, Eyaleti,
 • Çin
 • Suzhou Jingli Hidrojen Üretim Ekipmanları Co, Ltd (SJH) 1993 yılında, Wuzhong Dist., Suzhou, Jiangsu eyaletinde kurulmuştur. Su elektroliz hidrojen jeneratörü ve hidrojen arıtma ekipmanları için bilimsel araştırma ve üretim üzerine odaklanan bir yüksek teknoloji grubu kuruluştur. SJH şu anda profesyonel teknisyenlerin yüzde 40'ı dahil olmak üzere 180'den fazla kişiyi istihdam etmektedir.


  2017 yılında, SJH Jiangsu İl Bilim ve Teknoloji Bölümü tarafından "Su Elektroliz Hidrojen Üretim Ekipmanı Jiangsu Mühendislik ve Teknoloji Araştırma Merkezi" ödülüne layık görülmüştür. Su elektroliz hidrojen jeneratörlerini 2m ³ / h'den 1000m ³ / sa'e kadar geliştirdik.


  SJH, 1995'in başlarında, mikro işlemci tarafından kontrol edilen büyük ölçekli hidrojen jeneratörü için 200m ³ / h en büyük kapasiteyi başarıyla geliştirdi ve "Top China" unvanını kazandı. 2005 yılında, daha büyük bir model 375m ³ / h başarıyla geliştirildi. Ayrıca, tek bir hidrojen jeneratörüne yönelik dünyanın en büyük 1000m ³ / saat kapasitesi 2017 yılında başarılı bir şekilde geliştirilmiş ve kullanıcılara ulaştırılmıştır.


  Şu anda, SJH, dünyanın önde gelen seviyesinde olan tek bir hidrojen jeneratör ünitesi için 1500m capacity / s kapasite üretme kapasitesine sahiptir . Büyük ölçekli hidrojen geri kazanımı ve arıtma ekipmanı (arıtma kapasitesi 100-8000m ³ / h), yurt içinde ve yurt dışında onlarca işletme tarafından başarıyla kullanılmakta olup, hidrojen ve yeniden enerji tüketimini, egzoz gazını ve sera gazı emisyonlarını büyük ölçüde tasarruf etmekte korunurken, işletmenin üretim maliyetinin azaltılması doğal çevre ve kullanıcılar tarafından iyi karşılandı.


  Şirketin güçlü teknik gücü ve birinci sınıf ürün kalitesi var. Uzun bir süredir hidrojen jeneratörü ve ilgili gaz ekipmanlarının geliştirilmesi, yönetimi ve üretimi ile ilgilenen çok sayıda teknik uzman ve yönetim kadrosuna sahiptir. Ürünler ayrıca Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, Belarus, Filipinler, Kore, Endonezya, İran, Hindistan ve Bangladeş, Türkiye, Güney Afrika ve "Kemer ve Yol" boyunca 30'dan fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir. Şimdiye kadar binlerce ekipman müşterilere başarıyla teslim edildi.


  SJH, sürekli bilimsel ve teknolojik yeniliklere devam etmekte, Ar-Ge yatırımlarını artırmakta ve özellikle enerji tüketimini azaltmak için ürünlerin kapsamlı performanslarını sürekli olarak iyileştirmekte ve yeni enerji ve enerji tasarrufu ve emisyon azaltımının geliştirilmesi için ulusal stratejik ihtiyaçları karşılamaktadır. . Şirket tarafından yönetilen ulusal zorunlu standart "Enerji Verimliliği Limit Değeri ve Su Verimliliği Sisteminin Enerji Verimliliği Sınıfı" (GB32311-2015), resmi olarak 1 Ocak 2017'de uygulamaya konmuştur. Ayrıca, çok sayıda ulusal standart hazırlıyoruz. hidrojen enerjisi için.


  Şirketin "Feichi-SJH" hidrojenasyon istasyonuna katılımı, 2008 Pekin Olimpiyat Oyunları için hizmet verdi. Mükemmel bir dizi hidrojen jeneratörü sağlayarak "973" ulusal araştırma programında " Rüzgar Enerjisinin Büyük Ölçekli Hidrojen Üretimi" ne katılıyoruz   performans.


  Şirket tarafından geliştirilen yeni yüksek verimli su elektroliz hidrojen jeneratörü 2017 yılında Halk Cumhuriyeti Çin Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı (MIIT) tarafından "Ulusal Endüstriyel Enerji Tasarrufu Teknik Ekipman Önerisi Kataloğu" nda listelenmiştir ve halihazırda yeni enerji alanı. Şu anda, hidrojen enerji yakıt hücresi araçlarının iki yerli hidrojen istasyonu tarafından kullanılmıştır.


  Şimdi, SJH daha fazla güç ve daha fazla yatırımla hidrojen enerjisi için yeni enerji alanına giriyor ve böylece Çin'in yeni enerji sektörüne ve enerji tasarrufu ve emisyon azaltımına daha fazla katkı sağlıyor.